ביטוח אלמנטרי

מעטפת ההגנה שתבטיח לך ביטחון מפני פגיעה ברכושך

ביטוח אלמנטרי מכיל בתוכו מגוון ענפי ביטוח המגנים עלינו מפני אובדן רכוש חלקי או מלא, ומפני פגיעה נפשית כתוצאה משימוש ברכוש.

  • אחת הרכישות המשמעותיות שנבצע במהלך חיינו היא רכישת דירה, רבים מאיתנו חוסכים ומייחלים ליום שנוכל להתרווח בביתנו ולחוש בטוחים ומוגנים, זו הסיבה שחלה עלינו האחריות לדאוג לכל מקרה ( בתקווה שלא יקרה) שיכול לאיים על הביטחון הזה.

ביטוח דירה יעניק לנו כיסוי מפני שלל מקרים שיכולים לפגוע במבנה הדירה, תכולתה ואף מנזקי רכוש וגוף של צד שלישי.

מעניק כיסוי במקרה של נזק ממשי למבנה, לקירותיו ולתוספות כמו מרפסות, מדרגות ושטחים משותפים.

בנוסף, ביטוח מבנה מכסה עבור נזקי אש כמו פגיעת ברק, התפוצצות או התלקחות של מכשירים ביתיים.

נזקי טבע כמו סערה ובעקבותיה גשם שחודר לקירות המבנה, שיטפון או רעידת אדמה גם הם כלולים בביטוח מבנה.

כמו כן, במידה והתרחשו תאונות הנובעות ממקור חיצוני שנעשו בשוגג ( למשל התנגשות רכב במבנה)  או בזדון ( ונדליזם)  וגרמו נזק ממשי למבנה תקבלו פיצוי כספי.

נזקי מים  כמו פיצוץ צנרת והצפות ממגוון סיבות מהווים גם הם חלק בלתי נפרד מפגיעות אפשריות שעלולות להתרחש.

  • בעת רכישת ביטוח דירה, תתבקשו להצהיר על תכולתה כך שאפשר יהיה להעריך את שווי הנזק בעת הצורך, כך תבטיחו לעצמכם פיצוי כספי שיכסה על עוגמת הנפש במקרה של פגיעה בתכולת הרכוש ממגוון נסיבות, למשל: נזקי אש, סופה ושיטפון, פיצוץ, התנגשות במבנה וגם במקרה של פריצות, גניבות ופגיעה מכוונת ברכושכם.

  • כל אירוע המתרחש בשטח הפרטי שלנו נמצא תחת אחריותנו, ומכך שאנחנו גם הנושאים הבלעדיים בהשלכות העתידיות של כל פגיעה בשטח זה. מה שאומר שאם נפגע רכוש או חמור מכך אדם בשטח שלנו, נוכל למצוא עצמנו מתחייבים לעלויות כספיות גבוהות לאורך שנים. ביטוח צד ג יבטיח לנו ביטחון כלכלי בכל אחד מהמקרים האלו והגנה מאותן הוצאות בלתי צפויות.

לא משנה אם אנחנו נהגים ותיקים או חדשים, ביטוח רכב הינו חובה על פי חוק, וכל נהג בעל רכב מחויב לו. בתקווה שלא נזקק לו ותמיד נגיע לכל מקום בבטחה ובשלום, כדאי מאוד להבין מה אנחנו מקבלים ומה כדאי להוסיף על הקיים כדי להיות מוגנים בכל תרחיש.

בנוסף לביטוח החובה המוגדר בחוק המחייב אותנו ומבטח אותנו מנזקי גוף בלבד,  ישנם שני כיסויים נוספים אשר מבטחים אותנו בצורה מיטבית וידאגו לרכבנו ולצד שלישי במקרה של פגיעה:

  • ביטוח מקיף + חובה  מעניק כיסוי למקרה של נזק, גניבה או אובדן מוחלט של רכבנו. הכיסוי כולל מימון עלויות תיקון, פיצוי בגין הורדת  רכב מהכביש או בגין ירידת ערך, וכן פיצוי כספי במקרה של גניבה. כיסוי זה מעניק פיצוי לשני הצדדים, הפוגע והנפגע בתאונה ומתאים לרוב לבעלי רכב יקר בעל ערך גבוה.
  • ביטוח צד ג + חובה רוב הפוליסות שמציעות לנו חברות הביטוח, כוללות בתוכן גם את מרכיב הביטוח שמפצה על פגיעה ברכבים הנפגעים כתוצאה מאחריות שלנו בתאונה. ביטוח צד ג מציע השתתפות זו בלבד, ללא מרכיב הביטוח המפצה על פגיעת הרכב הפרטי שלנו. פוליסה זו מתאימה עבור רכבים ישנים בעלי ערך נמוך המבקשים לחסוך בעלות הביטוח בהתאם לצרכים שלהם.

בחירת ביטוח הרכב המתאימה לנו לוקחת בחשבון את פרופיל הנהג שלנו, את סוג ושנת ייצור הרכב ואף את ההיסטוריה שלנו. זו הסיבה שחשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי ומותאם לנו אישית שיענה על הצרכים שלנו.

לקבלת הצעה אטרקטיבית ללא התחייבות התקשרו כבר עכשיו

או מלאו את פרטיכם כאן ואצור אתכם קשר בהקדם.

אייל כהןסוכן ביטוח ופנסיה

בואו נדבר

לא יודעים איזה ביטוח לבחור? בשביל זה אני כאן!

דילוג לתוכן