ביטוח חיים

מעניקים לך ולמשפחתך יציבות, ביטחון כלכלי ושקט נפשי

ביטוח חיים נועד להגן על הקרובים לנו במקרה של מוות (חלילה) מכל סיבה, וזה בעזרת קבלת סכום כסף שיעזור להם לשמור על יציבות כלכלית וביטחון עתידי.

במקרה של פטירה חלילה, הקרובים לנו יוכלו לקבל סכום כספי המפצה על הכנסתנו, ובכך להבטיח להם שקט ובטחון כלכלי.

גובה הסכום יחושב בהתאם לגובה השכר ותקופת הזמן הנבחר.

מה כולל ביטוח הכנסה למשפחה?
ביטוח " הכנסה למשפחה" – היא תכנית ביטוח ייעודית שמטרתה לשמור על רצף ההכנסות וההפקדות לחיסכון במקרה פטירה. הכיסוי מעניק תשלום חודשי לתקופה קבועה מראש, לרבות פטור ממס (למעט מס רווחי הון), כשבמסגרת הפוליסה, רוכש המבוטח ביטוח ריסק שישולם לבני המשפחה בתשלומים חודשיים. עם ההצטרפות לתוכנית קובע המבוטח את שמות המוטבים, תקופת התשלום ואת הסכום הרצוי בהתאם ליכולתו הכספית, צורכי המשפחה וגיל הילדים. בנוסף, ניתן לצרף גם סכום הפקדה חודשית לחיסכון ובכך לספק למשפחה את המשך צבירת החיסכון העתידית.

בשעה טובה רכשתם בית! את סכום המשכנתא שקיבלתם מהבנק תצטרכו להחזיר לאורך תקופת הזמן שבחרתם. ביטוח מהסוג הזה, יבטיח שתשלום המשכנתא יבוטל לחלוטין במקרה של פטירה חלילה שלכם או של בן/בת הזוג שלכם.  כך הבנק יקבל את סכום ביטוח החיים והבית יישאר ללא תשלומים נוספים.

במידה ואתם עצמאים או שכירים ואיבדתם את יכולת ההשתכרות שלכם, תוכלו לבטח את עצמכם מבעוד מועד ולקבל סכום משמעותי של עד 75ָ% מגובה השכר החודשי שלכם, עד הגיעכם לגיל הפנסיה. כך תבטיחו לעצמכם מינימום פגיעה כלכלית ובעיקר שקט שיש לכם על מה לסמוך.

עבור עובדים שכירים מופרש חלק זה באופן אוטומטי ע"י המעסיק.

לקבלת הצעה אטרקטיבית ללא התחייבות התקשרו כבר עכשיו

או מלאו את פרטיכם למטה ואצור אתכם קשר בהקדם.

אייל כהןסוכן ביטוח ופנסיה

בואו נדבר

לא יודעים איזה ביטוח לבחור? בשביל זה אני כאן!

דילוג לתוכן